Erdem Genç

Performans Sanatçısı

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. Özyeğin Üniversitesi’nde Girişimcilik Yüksek Lisansbölümü burslu öğrencisi olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi SEM ve Boogy Event işbirliğiyle düzenlenen Etkinlik ve Eğlence Sektörü’nde Pazarlama Yönetimi sertifika programına katılmış, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works Kurumsal Organizasyon ve Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri şirketleri kurucusudur. Ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşları bulunan Genç’in “20 Yaşında Patron Olmak”, “Debut”, “Küba Ritmi” ve “10 Yaşında Girişimci Olmak” adlarında dört kitabı bulunmaktadır. İstanbul doğumlu olup baba tarafından Çanakkaleli, anne tarafından İzmirli olmaktan gurur duymaktadır.

World Tourism Forum 2015, 2016 ve 2017’de üç yıl üst üste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı (Best Event Supplier) ödülünü M3 Works adına almıştır.

2015-2016 döneminde 100’den fazla ülkede şubesi bulunan Uluslararası Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Person) organizasyonunda İş Dünyası ve Girişimcilik alanında Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiştir.

Bu yıl Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Girişimcisi Ödülü‘yle onurlandırılmıştır.